ביוגרפיה של יוליה שטראים

לקראת אירוע עיר הנוער, שיתקיים הערב, יוצאת יוליה שטראים, סגנית ראש העיר והאחראית על הרשות העירונית למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בחיפה, בקריאה נרגשת להורים "שימרו על ילדיכם!"

מסר למבלים הערב בעיר הנוער בחיפה: השתמשתם בחומרים אסורים או שתיתם אלכוהול? לא תיכנסו לאירוע

הערב תקיים עיריית חיפה את אירוע "עיר הנוער" המסורתי בו צפויים לקחת חלק אלפי בני נוער מכל רחבי הארץ וליהנות מהופעות של מיטב אמני ישראל. לקראת האירוע חוששת סגנית ראש העיר, יוליה שטראים, לשלומם של בני הנוער אשר צפויים לקחת בו חלק ויוצאת בפנייה נרגשת להוריהם, שטראים: "עיר הנוער הוא ללא ספק האירוע המושקע ביותר לבני נוער במהלך החופש הגדול ולא בכדי לוקחים בו חלק אלפים רבים של בני נוער מכל רחבי הארץ. על אף שמושקעים משאבים רבים באירוע ומאמצים למנוע הכנסת אלכוהול וחומרים מסוכנים אחרים, מידי שנה אנו נתקלים בבני נוער אשר מגיעים לאירוע שתויים או תחת השפעת חומרים אסורים. לאור זאת אני קוראת לכל מי שילדיו צפויים לקחת חלק באירוע, לשוחח עימם טרם יציאתם, להסביר להם על התוצאות ההרסניות שיכולות להיות בשימוש באותם חומרים ולמנוע ככל הניתן את הגעתם לאירוע במצב אשר מסכן את שלומם. בני הנוער הם המשאב היקר ביותר שלנו ומטרת האירוע היא לאפשר להם בילוי נעים ושובר שיגרה במהלך חופשת הקיץ. אני מאחלת לכולנו אירוע מוצלח, מהנה ובעיקר בטוח".
ככל שזה תלוי בה, מתכוונת שטראים כמידי שנה במהלך "עיר הנוער" לשמור על המשתתפים ולקחת חלק פעיל באירוע. במסגרת זו נרשמה היערכות מיוחדת של הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בחיפה אשר נמצאת תחת אחריותה של שטראים. במסגרת ההיערכות תהיה נוכחות מוגברת של מדריכי המוגנות וסיירות ההורים במתחם. כמו כן, יושם דגש על פעילות הסברתית בנוגע לשימוש בסמים ואלכוהול, אשר תכלול משחקי הפעלה הכוללים עמדות מולטימדיה לפעילות חווייתית והדגמתה תחת שימוש באלכוהול באמצעות משקפיים מיוחדים. בנוסף, יופעל במקום רכב מתהפך וסימולטורים לנהיגה תחת השפעת אלכוהול בשיתוף עם המטה לבטיחות בדרכים של עיריית חיפה. לצד כל פעולות המניעה תפעיל הרשות במקום מתחם בטוח לטיפול בבני נוער אשר שתו אלכוהול, תבצע בדיקות אלכוהול באמצעות נשיפונים ותמנע את כניסתם של בני נוער ששתו משקאות משכרים לאירוע.

http://newzim.co.il
Made on
Tilda